0
Matton paziņojums par konfidencialitāti
Mūsu filozofija
Matton apņemas aizsargāt jūsu privātumu un jebkādu informāciju, ko mēs izmantojam darbā ar jums. Šis paziņojums demonstrē, kā mēs definējam, ievācam un izmantojam personīgi identificējamu informāciju. Matton pastāvīgi veic visas saprātīgās darbības, lai aizsargātu lietotāju privātumu, kā definēts tālāk šajā politikā minētajās vadlīnijās un likumos, un šis paziņojums nosaka parasto kārtību, kā izmantojama informācija vietnē www.matton.lv.
Personiska informācija
Reģistrācijas procesā mēs vaicājam uzņēmuma vai jūsu personisko adresi, tālruņa numuru, e-pasta adresi un citu būtisku un noderīgu informāciju. Šī informācija tiek izmantota tikai mūsu pašu mērķiem, lai apstrādātu jūsu pieprasījumus un produktu pasūtījumus. Nedz jūsu e-pasta adrese, nedz cita personiska informācija nekādā gadījumā netiks nodota citiem uzņēmumiem. Matton gan var izmantot jūsu e-pastu, lai nosūtītu savu informāciju un, iespējams, savu piegādātāju informāciju, t.sk. piedāvājumus, biļetenus un ziņojumus presei. Jūs varat "atteikties" no šiem e-pasta biļeteniem jebkurā laikā, izpildot norādījumus e-pasta ziņā. Mēs izmantojam klienta kontaktinformāciju no reģistrācijas formas, lai nosūtītu lietotājam informāciju par savu uzņēmumu. Klienta kontaktinformācija tiek arī izmantota, lai sazinātos ar apmeklētāju nepieciešamības gadījumā, piemēram, iegādes problēmu dēļ vai lai nodrošinātu atbalstu.
Drošība
Šajā vietnē ir drošības līdzekļi, lai aizsargātu jebkādu iespējamu jūsu sniegtās informācijas zudumu, ļaunprātīgu izmantošanu un pārveidošanu. Matton vietne ir aizsargāta ar ugunsmūriem un pieprasa lietotāja autentifikāciju, lai tikai reģistrēti lietotāji varētu piekļūt vietnei. Matton.lv piedāvā ērtu maksāšanas metodi — vietējo naudas pārskaitījumu, lai jums nevajadzētu ievadīt kādus finanšu datus, piemēram, kredītkartes vai bankas konta informāciju.
Mūsu apstrādes/transakcijas informācija
Kad veicat pasūtījumu mūsu vietnē, mēs lūdzam jūs aizpildīt pasūtījuma formu, kurā tiek prasīta noteikta informācija. Šī informācija palīdz mums veikt transakciju, ko esat pieprasījis, un piegādāt informāciju, produktus un citus pakalpojumus, ko jūs pasūtat, un izrakstīt rēķinu. Mēs neglabājam jūsu kredītkartes informāciju, bet glabājam jūsu pasta un piegādes adreses un citu kontaktinformāciju. Svarīga informācija no jūsu pasūtījuma tiek izmantota, lai sūtītu pasūtījumus un informāciju par mūsu uzņēmumu, kad to pieprasāt. Matton ir licencēta satura izplatītājs, un daļa klienta kontaktinformācijas un pasūtījumu informācijas var būt likumu ietvaros piegādāta jebkāda licencēta satura īpašniekam vai "autortiesību īpašniekam". Tomēr nekāda finanšu informācija netiek piegādata jebkāda licencēta satura autortiesību īpašniekam, izņemot kopējo licences cenu. Klienta kontaktinformācija tiek arī lietota, lai sazinātos ar klientu un nepieciešamības gadījumā sniegtu atbalstu un informāciju par licencētu produktu izmantošanu. Nereti mūsu vietnē notiek konkursi, kuros mēs varam lūgt apmeklētājiem dažādu kontaktinformāciju. Šos konkursu datus mēs izmantojam, lai nosūtītu lietotājiem informāciju par mūsu uzņēmumu. Klienta kontaktinformācija tiek arī izmantota, lai sazinātos ar apmeklētāju, kad un ja nepieciešams.
Sīkfaili
Kā vairākumā vietņu, Matton.lv piešķir jums unikālu numuru, lai sekotu jūsu attēlu veidiem un uzstādījumiem, kurus veicat, lai meklētu mūsu satura bibliotēkās. Šis numurs tiek saglabāts failā jūsu datorā, to sauc "sīkfails". Tas nodrošina jums automātisku pieteikšanos mūsu vietnē un ļauj mums sekot tam, kā lietotāji izmanto mūsu vietni. Mēs novērtējam šos datus, lai sekotu tendencēm, un izmantojam visu šo informāciju, lai uzlabotu mūsu pakalpojumus, plānotu jaunus produktus un mērītu vispārējo vietnes efektivitāti.
Informācijas aizsardzība
Matton nekad neatklāj jūsu personiskos datus citiem uzņēmumiem. Tomēr mēs parasti atklājam vispārēja rakstura datus, piemēram, lietotāju statistiku, lai iespējamajiem partneriem un citām trešajām personām raksturotu mūsu pakalpojumus.
Parole
Jūsu Matton lietotāja konta informācija ir aizsargāta ar paroli, lai sargātu jūsu personisko informāciju. Mēs iesakām neizpaust savu paroli nevienam nevienā sarakstē vai pārraidē. Ja jūsu datoru lieto vēl kāds vai citiem ir pieeja jūsu datoram, atcerieties aizvērt pārlūkprogrammas logu, kad esat beidzis, lai citi nevarētu piekļūt jūsu personīskajiem datiem, jo īpaši tad, ja lietojat datoru publiskā vietā, piemēram, bibliotēkā vai "koplietojamā vidē".
Likuma prasības
Matton var atklāt personisku informāciju, ja to pieprasa likums.
Matton var mainīt vai citādi atjaunot politiku jebkurā laikā, tāpēc mēs iesakām jums pārskatīt šo politiku laiku pa laikam.
Galvenie punkti Matton konfidencialitātes politikā
Mēs izmantojam sīkfailus
Šie mazie faili palīdz sniegt jums daudz personiskāku pieredzi. Sīkfaili parasti tiek lietoti vairākumā interneta vietņu.
Mēs NEizpaužam jūsu informāciju
Jebkura jūsu sniegtā informācija paliek privāta un droša.
Mēs sūtam e-pasta ziņas tikai tad, ja jūs esat piekritis tos saņemt
Mēs laiku pa laikam izsūtam interesantus piedāvājumus pa e-pastu. Mēs sūtam e-pasta ziņas tikai reģistrētiem lietotājiem, un jūs jebkurā laikā varat atteikties no to saņemšanas.